Akıllı Şehir Platformu

Akıllı Şehir Çözümleri
Uzaktan Cihaz Kontrolü
Gelişmiş Enerji Değer Ölçüm ve Bildirim Sistemi
Gerçek Zamanlı Bildirim Uygulaması
Akıllı Şehir Protokolü
Kablosuz Haberleşme Ağı
Bulut tabanlı uzaktan kontrol ve yönetim sistemi

 

 

AREYLight, Areylight, nerede ve ne zaman gerektiğinde doğru ışık miktarının sağlanmasını sağlayan güvenilir bir uzaktan kumandalı sokak aydınlatma yönetim sistemidir. Mevcut sokak aydınlatma altyapınızı yükselttiğinizde, yalnızca paradan tasarruf sağlamakla kalmaz aynı zamanda mevcut dağıtım seviyesi ağını gelecek için akıllı bir altyapıya dönüştürebilirsiniz.

 

 

aydınlatma
anlık bilgi sistemi, hava, fırtına vs
trafik yoğunluk algılayıcılar
bölgesel ve genel kontrol sistemleri

AREYLight  SmartGrid modülü, Şehir aydınlatmasını sağlayan Aydınlatma Şebekelerinin amacı, tek merkezden kontrol edebilir, tüm aydınlatma ekipmanlarını bir harita üzerinde görüntüleyebilir ve çalışma / arıza durumlarını görebildiğiniz Otonom Enerji Yönetimidir.
Her bir Aydınlatma biriminin,  güç tüketimleri, çalışma süreleri, arıza sıklıkları gibi istatistik verileri sağlanır.
AREYLight donanım teknolojisinin kurulum şeklinde metvcut olan alt yapınıza ek kablolama gerekmediği için hazırda bulunan alt yapınıza kolayca uygulanabilir.
AREYLight  ile trafik yoğunluğuna bağlı olarak aydınlatma sisteminiz kontrol edebilirsiniz. Trafik yoğunluğuna göre yolun aydınlık düzeyinin arttırabilir veya azaltabilirsiniz.
SmartGrid serisi ile dim edilebilir armatür ve aydınlatmaları kontrolü sağlanarak  %60’a varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

GreeNFact : Fabrika & Üretim Alanları ve Depolar

Endüstriel alanlarda ihtiyaç duyulan modüllerin, yaşayan veri Iot mekanizması ile haberleşmesi
Otonom Işık Yönetimi
Kiosk ve Mobil Yönetim

.
Fabrika içi üretim alanlarının aydınlatmasını ise çeşitli senaryolara bağlı istediğiniz bölümü istediğiniz zamanlarda açıp kapayarak gereksiz aydınlatma kullanımına son verebilirsiniz.

EStation - Tren & Ulaşım İstasyonları

Yoğunluğa göre aydınlatma yönetimi
Hemzemin Geçit Kontrolü
Trenin Gelme süresi, led bilgilendirme ekranı hatta hava durumu bilgilendirme servisi

Tren istasyonları ve bekleme alanlarının bulunduğu bölgeler Transit geçiş dönemi dışında saatlerce atıl şekilde aydınlatılmaktadır.
Yolcular tamamen karanlık alandan rahatsız oldukları için EStation modülü ışığı yoğunluğun olmadığı zamanlarda %20 seviyesine indirerek hem bu rahatsızlığı önüne geçtiği gibi enerji sarfiyatını en üst seviyeye çıkarmaktadır.
AREYLight:EStation serisi ile tasarruf %70 seviyesine ulaşmaktadır

Park & Açık Alanlar

Işığın atıl sürelerde düşürülerek enerji kazanımı
Ziyaretçi algılama ve anlık yoğunluk saptama

Yeşili çok seviyoruz. Gri ve betonarme hale gelmiş şehirden kaçma noktalarımız park ve bahçeler.  Sizin, Aydınlatma Yönetimi ile ziyaretçi olduğunuzun farkında olan Park Alanların sizi özel hissettirmesi yanında ziyaretçilerin ayrılmasından itibaren  ilerleyen saatlerinde bir çok aydınlatma elemanının gereksiz yanması ile oluşan gereksiz maliyetin önüne geçildiği gibi, aydınlatma elemanlarında oluşabilecek arızaların tespitlerinin zamanında ve kolay onarılması sağlanıyor.