ALGILAMA VE İLETİŞİM AĞI
nesneleri ve insanları birbirine bağlama yeteneğine sahiptir. Şehirdeki Trafik Yoğunluğundan, haberleşmeye kadar ihtiyaç duyulabilecek bağlantı ve haberleşme ağını kendi bünyesinde sağlar. Şehrin ihtiyaç duyabileceği teknolojileri aydınlatma ile üzerinde barındırır.
AKILLI ŞEHİRLER VE TOPLULUKLAR
AREYGate bağlantı ağı  şehrin ihtiaç duyabileceği diğer sensörlerin, ve uygulamaların entegrasyonu sağlanmaktadır. Mevcut altyapı üzerinde  farklı şehir hizmetlerinin sinerjik entegrasyonlarına eklenmesi çok kısa bir sürede senkron çalışmasına şahit olun.
SMART ÖLÇÜM VE DİĞER UYGULAMALAR
Elektrik, su ve gaz tedarikçileri, şebeke parametreleriyle ilgili gerçek zamanlı bir farkındalık kazanır; bu, arıza, ölçüm ve diğer şebeke arızalarında, etkin bir şekilde tepki göstererek onarım sürelerini ve bakım maliyetlerini azaltabilir. sorunlar sebebiyle oluşan kayıpları azaltırken otomatik sayaç okuma ve müşteri faturalama ve uzaktan tedarik akış kontrolü, operasyonel maliyetleri daha da düşürecek ve son tüketiciye daha ucuz ve kaliteli hizmet sunar.
TARIM VE ÇEVRE
Doğal afet izleme (deprem, sel, çığ veya yangın) yanı sıra, tarımda daha iyi verim yönetimi ile, geliştirilmiş hız ve artan etkinlik hedefleyebilirsiniz. Hava sıcaklığı, nem ve CO2 konsantrasyonu gibi meteorolojik verilerin yanı sıra toprak amonyak konsantrasyonu ve pH seviyelerinin gerçek zamanlı okunması. Ayrıca, ekim, hasat veya hayvan bakımı için doğru zamanda en iyi müdahaleyi belirleyebilen arazi sulama veya hayvan yemi ve içme suyu akışıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.