Haluk YILMAZ

Founder / CTO

2012 Yılından beri aktif olarak Akıllı Şehir ve Yapay Zekanın büyük ekosistemlerde kontrol ve faydası üzerine çalışmaktadır. Sorunların Machine Learning ile çözülebilmesinin yanında Arttırılmış gerçekliğin insanlar üzerindeki deneyimini Şehir gibi alanlara taşıma üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir. AREYLight mühendislik çalışmaları Haluk YILMAZ önderliğinde sağlanmaktadır.

Şule Ceyda İBİŞOĞLU

Co-Founder

123456

Kadir YILMAZ

Chief Electronic Engineer

Kadir bey, engin Elektronik ve ArGe Tecrübelerini, geliştirdiğimiz Kontrol ve Haberleşme cihazlarında uygulayarak, AREYLight elektronik devrelerin geliştirilmesi test, kontrol ve yönetiminde görev almaktadır. 1976 yılında okuduğu "Ölmek istemyiorsanız Ölmez bir eser bırakın" sözünden sonra tüm yaşamında ar-ge'ye büyük önem verip Ülke yararına hizmetler yapmaya çalışmıştır.

Abdurrahim ŞAHİN

City and Region Planning

LoRa ve Aydınlatma kullanım alanların planlanmasında ve oluşturulan Akıllı Şehir konseptlerinde Abdurrahim harika işler çıkarmaktadır.

Kamer OKUR

Accountancy & Finance

Kamer bey, Muhasebe ve Finans uzmanımız. Sahip olduğu engin İktisadi bilimleri gerçeğe uyarlamada AREYSoft ve AREYLight finansal planlamalarında destek olmaktadır.

Servet KIŞLA

Marketing & After-Sales consulting

Pazarlama, Tanıtım ve Satış sonrası konulardaki sorumlumuz SERVET, AREYLight teknolojilerinin yaygınlaşması ve ihtiyaç duyabilecek birçok problemin anında çözümü için yoğun çaba göstermektedir.