BAKIM

AREYLight® bakım maliyetlerini düşürür ve sokak aydınlatma hizmetinin genel kalitesini arttırır. Şehrinizdeki her sokak aydınlatma armatürünün bu güvenilir, verimli ve proaktif uzaktan kumanda sistemi ile operasyonel maliyetlerin% 42’si kadar ve% 35’e kadar enerji maliyeti tasarruf edebilirsiniz.

 

AREYLight® akıllı karartmayla maliyetleri düşürür.

Yaya trafiği 11:00 ile 05:00 saatleri arasında belirgin bir şekilde azalırsa, sokak lambalarının StreetLight Kontrol Ağ Yönetim Yazılımı aracılığıyla sönük olmasını sağlayabilirsiniz. Gerektiği yerde ve zamanda doğru miktarda ışığın sağlandığından emin olarak enerjiyi% 35’e kadar tasarruf edersiniz.

 

AREYLight®, bakım ekip rotalarını azaltır ve müdahale sürelerini kısaltır.

Teknisyenler, ilgili şebeke bilgilerine her yerden ve her zaman kolayca erişebilirler. Ayrıca, sistem, lambanın kesintilerini ve ekipman arızalarını uzaktan algılamasını sağlar; bu nedenle arıza durumunda ekibiniz saniye cinsinden sorunun doğası ile ilgili kesin GPS koordinatları ve bilgileri alacaktır. Ekibin nereye gideceğini, ne zaman nereye gideceğini bilir ve gerekli yedeklemeler veya onarımlar için daima hazır olacak şekilde bakım maliyetlerini% 42’ye varan oranda düşürür. Tüm şehir ışıkları planlandığı gibi işleyecek ve vatandaşların konuyu rapor etmesine ya da belediyeye düzenli gözetleme rotalarını tutma ihtiyacı duyulmayacaktır.

 

AREYLight® arızalara tepki vermekle kalmaz, arızaları da öngörür.

Sistem, gerçek zamanlı, eksiksiz ağ haritalaması ve envanteri tutar. Hangi lamba ve ekipmanların, ortalama ömrüne yaklaştığını, muhtemel arızalar için aday olmasını istediğiniz zaman bileceksiniz. Ayrıca, bir güç rölesinin kırılması durumunda, tüm alanın ampullerine zarar vermeden önce tepki göstermeniz mümkündür. Sistemin her bileşeninin durumunu tam olarak bilerek, arızaların ne zaman gerekli olacağını bilirsiniz, arızaları ve proje bütçelerini buna göre öngörürsünüzdür.

 

AREYLight® kolayca yükseltilebilir.

Bileşenler arasında iletişim kuran açık protokollerin kullanımı nedeniyle, AREYLight®, farklı tedarikçilerden yeni denetleyiciler veya diğer donanımlarla kolayca yükseltilebilen bir sistemdir. Böylece, maliyetleri düşürüp gelecek için esnek kalırsınız.

 

İşletim AREYLight®, aydınlatma ızgarasının bileşenlerinin ömrünü uzatır.

Işıkları% 30 azaltarak lambaların ömrünü kabaca% 30 arttırırsınız. Ayrıca, AREYLight®’ın lamba düzeyinde gerilim kontrolü nedeniyle, sistemdeki tüm lambalar için titreşimi önlersiniz, böylece erken lamba arızasının en yaygın nedenlerinden birini ortadan kaldırırsınız.

 

AREYLight® güç kayıplarını önlemenize yardımcı olur.

Teknik veya çevresel durumlarla üretilen güç kayıpları sadece enerji harcamalarını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda insanların güvenliğini de tehlikeye atmaktadır; çünkü herhangi bir güç kaçağı halk için tehlikeli olabilir. Enerji akışı sürekli izlenir ve yazılım, normal desenden sapmalar bildirir. Bu, yalnızca aydınlatma ızgarasında kaybedilen enerji miktarını azaltmakla kalmaz aynı zamanda vatandaşlarınızın genel güvenliğini de arttırır.