GİRİŞ

 

Verilerinizin gizliliği AREYLight için önemlidir.

 

Kim olduğumuzu, hakkınızda ne gibi kişisel bilgileri topladığımızı, neden topladığımızı ve bu bilgilerle neler yaptığımızı anlamanıza yardım etmek amacıyla bu kolay ve anlaşılabilir Gizlilik Bildirimini (“Bildirim” olarak da atfedilmektedir) hazırladık. Kişisel veriler (bu Bildirimde “veriler” veya “verileriniz” şeklinde de atfedilmektedir), adınız ve soyadınız, eposta adresiniz, telefon numaranız gibi özellikle bir belirteci kullanarak kimliğinizi doğrudan veya dolaylı olarak belirleyebileceğimiz her türlü bilgi veya bilgi grubu anlamına gelir.

 

AREYLight’ın uluslararası bir şirket olması nedeniyle, yerel şartları yerine getirmenin yanı sıra verilerinizi belli AREYLight ürün, hizmet, sistem ve uygulamaları kanalıyla nasıl işlediğimiz hakkında size ek bilgi vermek amacıyla, bu Bildirimde değişiklik veya bu Bildirime ekleme yapılabileceğini lütfen unutmayın.

 

Bu Bildirimin tamamını okumak için biraz zaman ayırmanızı önemle öneriyoruz.

Bu kişisel gizlilik bildirimini kabul etmeyecekseniz lütfen verilerinizi bize vermeyin.

 

BU GİZLİLİK BİLDİRİMİ NE ZAMAN GEÇERLİDİR?

 

Bu Bildirim, verilerinizi ne şekilde topladığımızı ve kullandığımızı kapsar; örneğin:

 • Müşteri ve tüketicilere yönelik web sitelerimizi, uygulamalarımızı ve sosyal medya kanallarımızı ziyaret ettiğiniz veya kullandığınızda;
 • Ürünlerimizi, hizmetlerimizi, sistemlerimizi veya uygulamalarımızı satın aldığınız ve kullandığınızda;
 • Haber bültenlerimize abone olduğunuzda;
 • Bize mal veya hizmet temin ettiğinizde;
 • müşteri destek bölümümüzle irtibat kurduğunuzda;
 • iş etkinliklerimize katıldığınızda;

veya tüketici, iş müşterisi, ortak, (alt) tedarikçi, yüklenici veya bizimle iş ilişkisi içinde olan diğer kişi sıfatıyla bizimle herhangi başka bir şekilde etkileşime girdiğiniz zaman.

 

AREYLİGHT KİMDİR?

 

AREYLight olarak, genel ışıklandırma pazarında özgün rekabetçi konumumuzla ve yenilikçi ışıklandırma ürün, sistem ve hizmetlerinin geliştirilmesi, üretimi ve uygulaması alanlarında isim yapmış uzmanlığımızla küresel bir lideriz.

 

Bu Bildirimdeki “biz” veya “Şirket” sözcükleri, bu Bildirim kapsamında veri sorumlusu, yani bir iş ilişkisinde bulunduğunuz, bulunmakta olduğunuz veya bulunacağınız ya da hangi verilerinizin toplanacağına ve nasıl kullanılacaklarına karar veren AREYLight iştiraki ve bunların yanı sıra AREYLight  anlamına gelir. AREYLight iştiraklerinin listesini, AREYLight Privacy Office (Gizlilik Ofisi) ile irtibat kurarak alabilirsiniz (irtibat detaylarını aşağıdaki “Seçenekleriniz Nelerdir?” bölümünde bulabilirsiniz).

 

HAKKINIZDA NE TÜR VERİLERİ TOPLARIZ?

 

Kim olduğunuza (örn. müşteri, tüketici, tedarikçi, iş ortağı vb.) ve bizimle etkileşimde bulunma şeklinize (örn. çevrim içi, çevrim dışı, telefon vb.) bağlı olarak hakkınızda farklı verileri işleme alabiliriz. Verilerinizi; örneğin, müşteri ve tüketicilere yönelik web sitelerimizi, uygulamalarımızı ve sosyal medya kanallarımızı ziyaret ettiğiniz veya kullandığınız; ürün, hizmet, sistem veya uygulamalarımızı satın aldığınız ve kullandığınız; haber bültenlerimize abone olduğunuz; bir yazılım güncellemesini yüklediğiniz; müşteri destek bölümümüzle irtibat kurduğunuz; iş etkinliklerimize, yarışmalarımıza, promosyonlarımıza ve anketlerimize katıldığınız veya bizimle başka herhangi bir şekilde etkileşimde bulunduğunuz zaman toplayabiliriz.

 

Toplayabileceğimiz veriler kategorilerine göre aşağıda verilmiştir:

 

Bize doğrudan verdiğiniz bilgiler

 

Veri kategorileri

 

Veri türlerinin örnekleri

 

Kişisel kimlik belirleme verileri

 

Ad, soyad, ünvan, doğum tarihi

 

İrtibat bilgileri

 

Eposta, telefon numarası, adres, ülke

 

Hesabın oturum açma bilgileri

 

Oturum açma kimliği, şifresi ve diğer güvenlik kodları

 

Kimliğinizi belirleyebilecek resimler ve/veya videolar

 

AREYLight hesaplarına yüklenen veya başka şekilde bize iletilen resimler

 

Mali veriler

 

Kredi kartı verileri, banka hesabı verileri

 

AREYLight veya iştirakleri ile kendi isteğinizle paylaşmaya karar verdiğiniz herhangi bir diğer bilgi

 

Geri bildirim, görüşler, değerlendirmeler, yorumlar, yüklenmiş dosyalar, ilgi alanları, gerekli ayrıntılı inceleme sürecimiz için verilen bilgiler

 

Son olarak, tesislerimizi ziyaret ederseniz, güvenlik nedenleriyle verilerinizi video veya diğer elektronik, dijital ya da kablosuz gözetim sistem veya cihazı (örn. kapalı devre TV) kanalıyla kaydedebiliriz.

 

Otomatik olarak topladığımız bilgiler

 

Web sitelerimizi veya uygulamalarımızı ziyaret ettiğiniz ya da kullandığınız, haber bültenlerimize abone olduğunuz veya dijital kanallarımız aracılığıyla bizimle başka herhangi bir şekilde etkileşimde bulunduğunuz zaman, bize doğrudan verdiğiniz bilgilere ek olarak, bilgisayarınız, cep telefonunuz veya diğer erişim cihazınız tarafından bize gönderilen bilgileri de toplayabiliriz. Örnekler arasında aşağıdakiler sayılabilir:

 

Veri kategorileri

 

Veri türlerinin örnekleri

 

Cihaz bilgileri

 

Hizmetlere erişmek için kullandığınız cihazın donanım modeli, ımeı numarası ve diğer özgün cihaz belirteçleri, mac adresi, ıp adresi, işletim sistemi sürümü ve ayarları

 

Sistem günlük bilgileri

 

Dijital kanalımızı veya ürünümüzü kullanma saat ve süreniz

 

Konum bilgileri

 

Uygulamalarımızda olduğu gibi konuma dayalı ürünleri veya özellikleri etkinleştirdiğiniz zaman toplanabilecek olan gerçek konumunuz (ıp adresinizden veya konuma dayalı diğer teknolojilerden türetilen)

 

Dijital kanallarımızı veya ürünlerimizi kullanımınız hakkında diğer bilgiler

 

Kullandığınız uygulamalar veya ziyaret ettiğiniz web siteleri, reklam e-postalarımız içinde tıkladığınız linkler, hareket sensörü verileri

 

Diğer kaynaklardan toplayabileceğimiz bilgiler

 

Geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, web sitelerimize, uygulamalarımıza ve diğer dijital kanallarımıza ek olarak, kamuya açık veritabanları, müşterek pazarlama ortakları, sosyal medya platformları ve diğer üçüncü şahıslar gibi başka kaynaklardan da hakkınızda bilgi alabiliriz. Örneğin, sosyal medya ayarlarınıza bağlı olarak, sosyal medya hesabınız ile AREYLight hesabınız arasında bağlantı kurarsanız, sosyal medya hesabınızda bulunup profilinizin bir parçası olan bilgileri de içerebilecek bazı veriler bizimle paylaşılır.

 

VERİLERİNİZİ NASIL KULLANIRIZ?

 

Verilerinizi farklı meşru nedenlerle ve iş amaçları için kullanabiliriz.

Verilerinizi hangi amaçlarla işleyebileceğimize dair genel bir açıklama aşağıda verilmiştir:

 

Amaçlar

 

Örnekler

 

(olası) müşterileri, tedarikçileri ve/veya iş ortaklarını değerlendirme ve (yeniden) tarama

 

Ayrıntılı inceleme sürecini gerçekleştirme

 

Anlaşmaları sonuçlandırma ve yürütme

 

Ürünlerin veya hizmetlerin satışı, faturalandırılması, gönderilmesi; mobil uygulamalara veya web sitelerine kayıt; garanti; hizmet iletişimleri; hesap yönetimi

 

Destek sağlama (isteğiniz üzerine)

 

Müşteri veya irtibat merkezi desteği gibi iletişim kanalları aracılığıyla destek sağlama

 

Doğrudan pazarlama

 

Tüketiciler ve/veya iş müşterileriyle irtibatı desteklemek (sadece belirli ülkelerde), eposta ile pazarlama, pazar anketleri, size özel uyarlanmış ürünler ve teklifler sunarak deneyiminizi kişiselleştirmek (örneğin, web sitelerimizde, uygulamalarımızda veya diğer iletişim yöntemleriyle)

 

Çıkarlarımızın/varlıklarımızın güvenliği ve korunması

 

Teknik ve kurumsal güvenlik tedbirlerini almak ve sürdürmek, şirket içi denetim ve soruşturmalar yapmak, çıkar çatışmalarını doğrulamak için değerlendirmeler yapmak

 

Yasal yükümlülüklere uyum

 

Aralarında vergi ve ulusal sigorta kesintileri; kayıt tutma ve bildirme yükümlülükleri; uyum denetimleri yapma; devlet teftişlerine ve devlet veya başka kamu yetkilileri tarafından yapılan diğer isteklere uyma; mahkeme celpnameleri, yasal hakların ve hukuki çözümlerin takibi ve her türlü şirket içi şikayetname veya iddiaların yönetimi gibi yasal süreçlere yanıt vermenin de bulunduğu, faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde devlet kurumlarına veya denetim mercilerine yasaların gerektirdiği şekilde veri ifşası

 

Hukuki hak taleplerinin savunması

 

Aleyhimize olan veya olabilecek hukuki hak taleplerinin tespiti, kullanılması veya savunma

 

Ürün geliştirme

 

Sunduğumuz hizmetleri, ürünleri ve iletişimi geliştirmek.

 

Verilerinizi bize vermenizi istediğimiz takdirde vermemeyi seçerseniz, bazı durumlarda ürün, hizmet, sistem veya uygulamalarımızın tam işlevselliğini size temin edemeyeceğiz. Ayrıca, yapacağınız isteklere de yanıt vermemiz mümkün olmayabilir.

 

VERİLERİNİZİ PAZARLAMA AMACIYLA NASIL KULLANIRIZ?

 

AREYTech ve diğer ilgili AREYLight iştirakleri size ürün, hizmet, etkinlik ve promosyonları hakkında düzenli aralıklarla promosyon iletişimleri gönderebilirler.

Bu tür promosyon iletişimlerinde “AREYLight” ve/veya “AREYTech” markası kullanılabilir ve size eposta, telefon, SMS metin mesajları, posta ve üçüncü şahıslara ait sosyal ağlar gibi farklı kanallar aracılığıyla gönderilebilir.
Size en iyi kişiselleştirilmiş deneyimi sağlamak için, bazen bu iletişimler tercihlerinize uyarlanabilir (örneğin, siz bunları bize belirttikçe, web sitesi ziyaretlerinizden çıkardığımız sonuçlara göre veya epostalarımızda tıkladığınız linklere dayanarak).

Geçerli yasalar gerektirdiği zaman, yukarıdaki faaliyetlere başlamadan önce izninizi isteyeceğiz.

Ayrıca, verdiğiniz izni istediğiniz zaman geri alma (durdurma) olanağı da size verilecektir.

Özellikle, her epostada yer alan abonelikten çıkma talimatını izleyerek, pazarlama ile ilgili epostaların size gönderilmesini her zaman durdurabilirsiniz. Bir AREYLight hesabına giriş yaparsanız, web sitemizin veya uygulamamızın ilgili bölümünün altında iletişim tercihlerinizi değiştirme seçeneği size verilebilir. Size pazarlama ile ilgili iletişim gönderilmesini durdurmak için bizimle her zaman irtibat kurabilirsiniz (irtibat detaylarını aşağıdaki “Seçenekleriniz Nelerdir?” bölümünde bulabilirsiniz).

Pazarlama ile ilgili iletişimler durdurulduktan sonra dahi ürünlerimizin teknik güncellemeleri, sipariş teyitleri, hesap etkinlikleriniz hakkında duyurular ve diğer önemli bildirimler gibi idari iletişimlerin size gönderilmesinin devam edebileceği dikkatinize sunulur.

 

VERİLERİNİZİ HANGİ YASAL DAYANAKLA KULLANIRIZ?

 

Verilerinizi işleyebilmek için farklı yasal dayanaklarımız olabilir; bunlar arasında aşağıdakiler sayılabilir:

 • Rızanız (sadece yasalar gerektirdiğinde veya izin verdiğinde). Verilerinizi işlemek için yasal dayanak olarak rızanızı kullanıyorsak, rızanızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz;
 • Sizinle bir sözleşme ilişkisi kurma ve yükümlülüklerimizi bir sözleşme altında yerine getirme zorunluluğu;
 • Yasal yükümlülüklere uyma ve kendimizi hukuki talepler oluşturma, hukuki haklarımızı kullanma veya kendimizi hukuki taleplere karşı savunma zorunluluğumuz;
 • Aralarında aşağıdakilerin de bulunduğu meşru menfaatlerimizi takip etme zorunluluğu:

o    İletişim ağlarımızın ve bilgilerimizin güvenliğini sağlamak

o    Şirket içinde iş faaliyetlerimizi idare etmek ve genel olarak yürütmek

o    Şüpheli veya gerçek yasa ihlallerini, bir iş müşterisiyle yapılan sözleşmenin ihlallerini ya da AREYLight Genel İş İlkeleriyle veya diğer AREYLight politikalarıyla olan uyumsuzlukları önlemek veya araştırmak.

 • İsteklerinize yanıt verme zorunluluğu;
 • Herhangi bir kişinin hayati önem taşıyan çıkarlarını koruma zorunluluğu;
 • Yerel kanunların izin verdiği her türlü diğer yasal dayanak.

 

VERİLERİNİZİ NE ZAMAN PAYLAŞIRIZ?

 

Burada tanımlanan sınırlı durumlar dışında verilerinizin hiçbirini paylaşmayız.

Bu Bildirimde tanımlanan amaçların yerine getirilmesi için gerekliyse, verilerinizi aşağıdaki tüzel kişilere ifşa edebiliriz.

 • AREYLight iştirakleri: Küresel niteliğimiz nedeniyle, verileriniz belirli AREYLightiştirakleriyle paylaşılabilir. AREYLight bünyesindeki verilerinize erişim olanağı, sadece bilmesi gereken kişilere verilecektir.
 • Hizmet sağlayıcıları: Birçok işletme gibi, biz de bazı veri işlem faaliyetleri kapsamında işlevler ve hizmetler için bilgi ve iletişim teknolojisi sağlayıcıları, danışmanlık hizmetleri sağlayıcılar, kargo şirketleri gibi güvenilir üçüncü şahısları görevlendirebiliriz;
 • İş ortakları: İstediğiniz hizmetleri size sağlayabilmeleri için verilerinizi güvenilir iş ortaklarıyla paylaşabiliriz;
 • Kamu ve devlet mercileri: Yasalar gerektirdiğinde veya haklarımızı korumak gerektiğinde, verilerinizi AREYLight’ın faaliyetlerini düzenleyen merciler veya tabi olduğu adli yetki alanı mercileriyle paylaşabiliriz.
 • Profesyonel danışmanlar ve diğerleri: Verilerinizi, aralarında bankalar, sigorta şirketleri, denetçiler, avukatlar, mali müşavirler ve diğer danışmanlar gibi profesyonel danışmanların da bulunduğu diğer şahıslarla paylaşabiliriz.
 • Kurumsal işlemlerle bağlantılı diğer şahıslar: Ayrıca, zaman zaman, bir işletmenin tamamının veya bir kısmının başka bir şirkete satışı, veya herhangi bir yeniden yapılanma, birleşme, ortak girişim ya da işimizin, varlıklarımızın veya hisselerimizin diğer türlütasarruflar (herhangi bir iflas veya benzeri bir süreçle bağlantılı olanlar dahil) gibi kurumsal işlemlerin seyri sırasında da verilerinizi paylaşabiliriz.

 

VERİLERİNİZİ NE ZAMAN ÜLKE DIŞINA AKTARIRIZ?

 

Küresel niteliğimiz nedeniyle, bize verdiğiniz veriler dünyanın her yöresindeki ülkelerde bulunan AREYLight iştiraklerine ve güvenilir üçüncü şahıslara aktarılabilir veya onların erişimine sunulabilir. Bunun bir sonucu olarak, bu Bildirimde tanımlanan amaçların yerine getirilmesi için gerekliyse, verileriniz oturduğunuz ülke dışında işlenebilir.

Avrupa Ekonomik Alanı üyesi bir ülkedeyseniz, verilerinizi Avrupa Ekonomik Alanı dışındaki ülkelere aktarabiliriz. Avrupa Komisyonu, bu ülkelerden bazıların yeterli düzeyde koruma sağladıklarını kabul etmiştir. Avrupa Ekonomik Alanından, yeterli düzeyde koruma sağladıkları Avrupa Komisyonu tarafından kabul edilmeyen ülkelere yapılan aktarımlarla ilgili olarak, verilerinizi korumak için kurumsal ve yasal tedbirler gibi yeterli tedbirleri almış bulunuyoruz (örneğin, bağlayıcı şirket kuralları ve Avrupa Komisyonu’nun onaylanmış standart sözleşme hükümleri). Bu tedbirlerin bir kopyasını, AREYLight Privacy Office ( Gizlilik Ofisi) ile irtibat kurarak alabilirsiniz (irtibat detaylarını aşağıdaki “Seçenekleriniz Nelerdir?” bölümünde bulabilirsiniz).

 

VERİLERİNİZİ NE KADAR SÜREYLE SAKLARIZ?

 

Verilerinizi, toplandıkları amacı yerine getirmek için gereken süre boyunca muhafaza ederiz (bu amaçların detayları için yukarıdaki “Verilerinizi Nasıl Kullanırız?” bölümüne bakınız). Bazı durumlarda daha uzun bir muhafaza dönemine gerek duyulabileceğini veya yasaların buna izin verebileceğini unutmayınız. Saklama sürelerimizi belirlemek için kullanılan ölçütler arasında aşağıdakiler sayılabilir:

 • Ürün ve hizmetlerimizi size sağlamak veya işimizi yürütmek için verilere ne kadar süreyle gerek duyulacak?
 • Bizde bir hesabınız var mı? Bu durumda, hesabınız etkin olduğu sürece veya size hizmet sağlamak için gereken süre boyunca verilerinizi muhafaza ederiz.
 • Verilerinizi saklamak için yasal, sözleşme gereği veya benzeri bir yükümlülüğe tabi miyiz? Örnekler arasında, ilgili adli yetki alanındaki  zorunlu veri saklama kanunları, bir soruşturmayla ilgili verileri korumak için çıkarılan resmi emirler veya bir davanın takibi için saklanması gereken veriler sayılabilir.

 

VERİLERİNİZİ NASIL GÜVENCEYE ALIRIZ?

 

Verilerinizi korumak için, ilgili veri koruma ve veri güvenliği yasa ve düzenlemeleriyle tutarlı uygun tedbirleri alacağız (verilerinizin güvenliğinin ve gizliliğinin hizmet sağlayıcılarımız tarafından korunması için onların uygun tedbirleri almalarını gerektirmek dahil). Teknolojinin güncel durumuna, uygulamanın maliyetine ve korunacak verilerin niteliğine bağlı olarak, verilerinizin imha, kayıp, tahrifat, izinsiz ifşası veya verilerinize izinsiz erişim gibi riskleri önlemek için teknik ve kurumsal tedbirleri alacağız.

 

SORUMLULUKLARINIZ NELERDİR?

 

Bize verdiğiniz verilerin, bildiğiniz kadarıyla doğru, eksiksiz ve güncel olmalarını sağlamanın sizin sorumluluğunuz olduğunu hatırlatmak isteriz. Bunun ötesinde, başka kişilerin verilerini bizimle paylaşırsanız, bu tür verileri yerel yasal gerekliliklerle uyumlu olarak toplamak sizin sorumluluğunuzdur. Örneğin, verilerini bize verdiğiniz diğer kişileri bu Bildirimin içeriği hakkında bilgilendirmeli ve onların iznini almalısınız.

 

SEÇENEKLERİNİZ NELERDİR?

 

Verileriniz için size erişim sağlamayı amaçlarız. Genellikle verilerinizi bağımsız olarak kontrolünüz altında tutabilir (örneğin, oturum açıp hesabınıza girerek), güncelleyebilir, değiştirebilir veya yasal olarak mümkünse silebilirsiniz.  Bu nedenle verilerinizi kendi kontrolünüz altında tutmanız önemle önerilir.

 

Aşağıdakileri yapmak istediğinizde Gizlilik Ofisimizle veya AREYLight Türkiye ofisiyle her zaman irtibat kurabilirsiniz:

 • Bize verdiğiniz bilgileri incelemek, değiştirmek veya silmek (bu tür verileri AREYLight’ın başka şekilde saklamaya izni olmadığı veya saklaması gerekmediği ölçüde);
 • Belirli veri işlemlerine itiraz etmek (örn. pazarlama iletişimlerini durdurmak);
 • Verilerinizin bir kopyasını almak (ilgili yasaların gerektirdiği ölçüde, bilgisayarlar tarafından okunabilir yaygın bir formatta);
 • Bize, AREYLight’daki verilerinizin korunmasıyla ilgili diğer soruları sormak.

 

Gizlilik Ofisimizin ve AREYLight Türkiye ofisimizin irtibat detayları şöyledir:

Gizlilik Ofisi

 • Posta: AREYLight – Attn: İncesu caddesi 91-5 Çankaya ANKARA; veya
 • Internet: AREYLight Privacy Center(Gizlilik Merkezi), “Privacy request (Gizlilik isteği) bölümü.

 

AREYLight Türkiye Ofisi

İncesu caddesi 91-5 Çankaya ANKARA – TÜRKİYE

 

 

Aşırı çaba gerektirecek durumlar dışında, isteğinizi zamanında ve ücretsiz olarak ele almak için elimizden geleni yapacağız. Bazı durumlarda, isteğiniz üzerine harekete geçmek için kimliğinizi doğrulamanızı isteyebiliriz. Aldığınız yanıttan memnun kalmadığınız takdirde, şikayetinizi bulunduğunuz adli yetki alanındaki  ilgili yasal merciiye iletebilirsiniz.

 

ÇEREZ (COOKIE) VE DİĞER TAKİP TEKNOLOJİLERİNİ NASIL KULLANIRIZ?

 

Çerez  ve diğer takip teknolojilerini kullanım şeklimiz hakkında daha fazla bilgi için  Çerez  Bildirimi başlıklı belgemizi okuyunuz. (belgeyi AREYLight Privacy Center (Gizlilik Merkezi) web sitesinin “Legal information (Hukuki bilgi)” bölümünde bulabilirsiniz).

 

ÇOCUKLARDAN VERİ TOPLAR MIYIZ?

 

16 yaşından küçük çocuklardan bilerek bilgi toplamıyoruz.

 • 16 yaşından küçük Çocuklara özel not: Yaşınız 16’dan küçükse, verilerinizi bizimle paylaşmadan önce veliniz veya vasiniz ile konuşup onların rızasını almanızı öneririz;
 • 16 yaşından küçük Çocukların Velilerine özel not: Çocuğunuzun sizden izin almadan kişisel verilerini bizimle paylaşmadığından emin olmak için, ürün, hizmet, servis ve uygulamalarımızın (web siteleri ve diğer dijital kanallar dahil) çocuklarınız tarafından kullanımını denetleyin.

 

BU GİZLİLİK BİLDİRİMİNDE NE ZAMAN GÜNCELLEME YAPILIR?

 

Bu gizlilik bildiriminde zaman zaman değişiklik yapılabilir.

Verilerinizi kullanma şeklimiz bu Bildirimin, AREYLight Privacy Center (Gizlilik Merkezi) web sitesinin “Legal information” (Hukuki bilgi) bölümünde bulunan en güncel sürümüne tabidir.

 

– AREYLight –