AREYLight®, uygulanması kolay, kurulumu hazırlamak için ilave yatırımlara gerek duymadığı ve ilk Uzak Terminal Birimi kurulduktan hemen sonra tasarruf etmeye başlamasından dolayı piyasada bulunan en ekonomik lamba seviyesinde sokak aydınlatması uzaktan yönetim çözümüdür.

AREYLight® uygulaması, mevcut sokak aydınlatma sisteminde herhangi bir değişiklik gerektirmez.

Gelişmiş iletişim çözümümüz ve tekrar eden mekanizmalarımız nedeniyle, aydınlatma altyapısının boyutlarına bakılmaksızın sistemi hemen hemen her ortamda çalıştırabiliriz. Ayrıca denetleyicilerimiz, manyetik veya elektronik balastlar kullanarak piyasada bulunan tüm LED ve yüksek yoğunluklu deşarj lambalarını (HID – cıva buharlı lambalar, metal halide lambaları ve sodyum lambaları) başarıyla yönetir. Bu nedenle, çözümümüz kolayca gömülebilir ve kablolar, kutuplar, balastlar ve ampuller için özel altyapınıza hemen adapte olabilir.

AREYLight® için gerekli inşaat işi gerektirmez.

Mevcut aydınlatma ızgaralarınızı iletişim ve enerji temini için kullanıyoruz, bölgedeki IP tabanlı iletişim çözümlerine adapte oluyoruz ve mevcut aydınlatma armatürleri ve dağıtım dolaplarını kullanarak kontrolörlerimizi ve iletişim cihazlarımızı kuruyoruz. Ek kablolar kurmak için herhangi bir sivil işe ihtiyacınız olmayacak şekilde para ve zamandan tasarruf edersiniz.

AREYLight® hızlı ve kolay kurulabilir

Bizim çözümümüz tam olarak bir tak-çalıştır sistemi gibi mevcut altyapıya hızla yüklenebilir. Kurulduktan sonra, her kontrolör QR kodlarının yardımıyla ve mobil uygulamalarımız vasıtasıyla ana makineye doğrudan kaydedilecektir. AREYLight® uygulama sürecimiz kullanıcı dostu ve anlaşılması kolay olacak şekilde tasarlandığından, yüklenmek için daha fazla beceri veya çaba gerektirmez.

AREYLight® hemen paradan tasarruf etmeye başla

Birinci Uzak Terminal Birimi ve denetleyicileri anabilgisayara kurulup bağlandığında, operatörler, tüm yükleme projesinin bitmesini beklemeden, aydınlatma altyapısının bu bölümünü yönetmeye başlayabilir. Hemen AREYLight®’ın yararlarını hissedebilir ve topluluğun yararına olan diğer projeler için para kazanmaya başlayabilirsiniz.

AREYLight® modülerdir ve şehir bütçelerine gereksiz baskılar uygulamaz.

Uzaktan cadde aydınlatma yönetim sistemini şehrin herhangi bir yerinden başlayarak kurabilir ve öncelikleriniz dikte ettikçe devam edebiliriz. Bütün şehri bir kerede kurmak veya yönetilen sokak aydınlatma bölümleri arasında herhangi bir süreklilik oluşturmak gerekli değildir. Sistem, ilk Uzak Terminal Birimini ve atanmış denetleyicileri kurduktan hemen sonra çalışır ve yükleme zamanlamasını önceliklerinize ve bütçe kısıtlamalarınıza göre planlayabiliriz.

AREYLight® yazılımı projenizin boyutuna uyarlanabilir.

AREYLight® Cadde Işık Kontrol yazılımı üç farklı Lite-Professional-Enterprise sürümünden geldiğinden, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bunlardan birini seçebilirsiniz. Küçük bir işlemle başlayabilir ve ücretsiz bir sürüm olarak gelen Lite ile test edebilir ve ardından Professional sürümünün tam yönetim ve izleme kapasitesini yükseltebilirsiniz. Yüz binlerce demirbaşa sahip büyük bir metropol için bütçe, Enterprise sürümünün hızını ve gelişmiş işlevlerini karşılayabilir.